Soczewki miesięczne Menicon Miru 6 szt. 8.6

83,00 zł
Cena za sztukę: 13,83 zł / szt.

Soczewki miesięczne firmy Menicon Miru pakowane po 6 szt. o krzywiźnie 8.6

Sfera
Ilość
Produkt dostepny.


Soczewki miesięczne Menicon Miru 6 szt. 8.6

Silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe firmy Menicon Miru 1month to miesięczne soczewki z unikalną i wysoce zaawansowaną technologią obróbki powierzchni przeznaczone dla osób ceniących sobie najwyższej klasy komfort. Materiał Asmofilcon A, z którego zostały wykonane wykazuje jeden z najniższych poziomów przyczepności bakterii na powierzchni soczewki. Soczewki te charakteryzuje również jeden z najwyższych poziomów przepuszczalności tlenu, który wynosi 161 Dk/t

Zakres mocy:

od -0,50D do -6,00D co 0,25D

od -6,50D do -10,00D co 0,50D

od +0,50D do +6,00D co 0,25D

Krzywizna (BC)  8.6mm

DIA: 14,00mm

Rodzaj soczewki: sferyczne

Okres noszenia: miesięczne

Opakowanie:  6 szt.

Marka: Menicon

Opakowanie zawiera sześć miesięcznych soczewek silikonowo-hydrożelowych. 

Marka, producent :

Dane techniczne produktu :

Ilość sztuk
6

Gwarancja jakości

Zamawiając okulary w salonie optycznym Świat Okularów masz gwarancję jakości oraz pewności, że zamawiane produkty są w 100% oryginalne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele produktów znanych i cenionych marek. Produkty kupione w naszym sklepie są objęte gwarancją producenta. Dodatkowo możesz skorzystać z bezpłatnej wysyłki.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu na czacie lub na sklep@swiat-okularow.pl


Ważna Informacja o produkcie

Nasz sklep oferuje różnorodne produkty i akcesoria optyczne. Wśród nich znajdują się wyroby klasyfikowane jako wyroby medyczne, takie jak okulary korekcyjne i soczewki kontaktowe, które spełniają wszystkie wymogi i standardy jakościowe dla wyrobów medycznych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2017/745 oraz polską ustawą o wyrobach medycznych, te produkty są odpowiednio oznaczone jako wyroby medyczne.

Warto zauważyć, że nie wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są wyrobami medycznymi. Akcesoria takie jak etui do okularów, łańcuszki do okularów, środki czyszczące i inne podobne artykuły nie są klasyfikowane jako wyroby medyczne i nie podlegają tym samym ścisłym regulacjom.

Zalecamy naszym klientom, aby przy zakupie produktów uważnie czytali opisy produktów oraz informacje dodatkowe, aby mieć pewność, że produkt spełnia ich indywidualne potrzeby i jest odpowiedni do ich zastosowania.


16 więcej produktów z tej kategorii:

Produkt dodany do porównania.

Przejdź do porównania