Soczewki Soflens 59 6 szt.

44,90 zł
Cena za sztukę: 7,48 zł / szt.

Soczewki kontaktowe Soflens 59 Bausch&Lomb (6 szt. w opakowaniu)

Sfera
Ilość


Soczewki Soflens 59 6 szt.

Miesięczne soczewki firmy Bausch & Lomb, przeznaczone do codziennej wymiany. Wyprodukowane zostały z  materiału Hilafilcon B, który charakteryzuje się bardzo wysokim uwodnieniem i odpornością na gromadzenie się osadów białkowych, co znacznie zwiększa komfort użytkowania. W ich produkcji zastosowana została technologia UniFit, która powoduje równomierne rozmieszczenie masy soczewki, co zapewnia doskonałą ostrość wzroku, gładkie i komfortowe przesuwanie się soczewki po rogówce i pod powiekami. Soflens 59 zostały stworzone dla osób, którym zależy na idealnym dopasowaniu,  wysokim komforcie noszenia oraz łatwości posługiwania się soczewką.

Dostępne moce: od -10,00 dpt do -6,50 dpt co 0,50 dpt, od -6,00 dpt do -0,25 dpt co 0,25 dpt, od +0,25 dpt do +6,00 dpt co 0,5 dpt,

Marka, producent :

Dane techniczne produktu :

Ilość sztuk
6

Gwarancja jakości

Zamawiając okulary w salonie optycznym Świat Okularów masz gwarancję jakości oraz pewności, że zamawiane produkty są w 100% oryginalne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele produktów znanych i cenionych marek. Produkty kupione w naszym sklepie są objęte gwarancją producenta. Dodatkowo możesz skorzystać z bezpłatnej wysyłki.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu na czacie lub na sklep@swiat-okularow.pl


Ważna Informacja o produkcie

Nasz sklep oferuje różnorodne produkty i akcesoria optyczne. Wśród nich znajdują się wyroby klasyfikowane jako wyroby medyczne, takie jak okulary korekcyjne i soczewki kontaktowe, które spełniają wszystkie wymogi i standardy jakościowe dla wyrobów medycznych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2017/745 oraz polską ustawą o wyrobach medycznych, te produkty są odpowiednio oznaczone jako wyroby medyczne.

Warto zauważyć, że nie wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są wyrobami medycznymi. Akcesoria takie jak etui do okularów, łańcuszki do okularów, środki czyszczące i inne podobne artykuły nie są klasyfikowane jako wyroby medyczne i nie podlegają tym samym ścisłym regulacjom.

Zalecamy naszym klientom, aby przy zakupie produktów uważnie czytali opisy produktów oraz informacje dodatkowe, aby mieć pewność, że produkt spełnia ich indywidualne potrzeby i jest odpowiedni do ich zastosowania.


12 więcej produktów z tej kategorii:

Produkt dodany do porównania.

Przejdź do porównania