Soczewki miesięczne Menicon Miru toryczne 6 szt. 8.6

132,00 zł
Cena za sztukę: 22,00 zł / szt.

Soczewki miesięczne toryczne firmy Menicon Miru pakowane po 6 szt. o krzywiźnie 8.6

Ilość


Soczewki miesięczne Menicon Miru toryczne 6 szt. 8.6

Silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe firmy Menicon Miru 1month for astigmatism to miesięczne soczewki przeznaczone dla osób z astygmatyzmem. Podwójne asymetryczne strefy cienkie slab-off zastosowane w celu wykorzystania naturalnego nacisku. Balast obwodowy znajduje się od strony nosowej i skroniowej zatem w strefie optycznej nie wystepują zniekształcenia pryzmatyczne.

 

Specyfikacja produktu:

Zakres mocy:

od +4,00D do -6,00D co 0,25D

od -6,50D do -10,00D co 0,50D

Zakres mocy cylindra:

-0,75D, -1,25D, -1,75D, 2,25D

Osie:

od 10 do 180 co 10

dla osi 2,25D 10,20,90,160,170,180


Krzywizna (BC)  8.6mm
DIA: 14,00mm
Rodzaj soczewki: toryczne
Okres noszenia: miesięczne
Opakowanie: 6 szt.
Marka: Menicon

Przy zamówieniu proszę o podanie mocy soczewek i osi cylindra. Soczewki są na specjalne zamówienie , okres oczekiwania zależy od dostępności u dystrybutora soczewek, soczewki toryczne nie podlegają zwrotowi.

Marka, producent :

Dane techniczne produktu :

Ilość sztuk
6

Gwarancja jakości

Zamawiając okulary w salonie optycznym Świat Okularów masz gwarancję jakości oraz pewności, że zamawiane produkty są w 100% oryginalne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele produktów znanych i cenionych marek. Produkty kupione w naszym sklepie są objęte gwarancją producenta. Dodatkowo możesz skorzystać z bezpłatnej wysyłki.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu na czacie lub na sklep@swiat-okularow.pl


Ważna Informacja o produkcie

Nasz sklep oferuje różnorodne produkty i akcesoria optyczne. Wśród nich znajdują się wyroby klasyfikowane jako wyroby medyczne, takie jak okulary korekcyjne i soczewki kontaktowe, które spełniają wszystkie wymogi i standardy jakościowe dla wyrobów medycznych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2017/745 oraz polską ustawą o wyrobach medycznych, te produkty są odpowiednio oznaczone jako wyroby medyczne.

Warto zauważyć, że nie wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są wyrobami medycznymi. Akcesoria takie jak etui do okularów, łańcuszki do okularów, środki czyszczące i inne podobne artykuły nie są klasyfikowane jako wyroby medyczne i nie podlegają tym samym ścisłym regulacjom.

Zalecamy naszym klientom, aby przy zakupie produktów uważnie czytali opisy produktów oraz informacje dodatkowe, aby mieć pewność, że produkt spełnia ich indywidualne potrzeby i jest odpowiedni do ich zastosowania.


16 więcej produktów z tej kategorii:

Produkt dodany do porównania.

Przejdź do porównania