Soczewki jednodniowe Menicon Miru 30 szt. 8.6

86,00 zł
Cena za sztukę: 2,87 zł / szt.

Soczewki jednodniowe firmy Menicon Miru pakowane po 30 szt. o krzywiźnie 8.6

Sfera
Ilość
Produkt dostępny.


Soczewki jednodniowe Menicon Miru 30 szt. 8.6

Hydrożelowa soczewka kontaktowa firmy Menicon Miru 1day Flat Pack  jest mocno uwodniona (57%) oraz ma bardzo duży współczynnik przepuszczania tlenu. Dzięki temu soczewka jest bardzo komfortowa i zdrowa dla oka. Duża gładkość i zaokrąglone brzegi nie powoduja podrażnień i zaczerwienień gałki ocznej.Bardzo cinki  blister  został zaprojektowany tak, bi zminimalizować dotykanie soczewki oraz ryzyko jej zakażenia bakteriami.

Jest to nowa innowacyjna soczewka zapewniająca każdemu użytkownikowi komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Opakowanie soczewek wykonane z odpornego tworzywa zabezpiecza przed przypadkowym zniszczeniem, np. podczas przenoszenia w torebce ,plecaku, czy sportowej torbie. Jednocześnie jest bardzo estetyczne i ergonomiczne.

Stosowanie nowoczesnych soczewek Miru 1day Menicon Flat Pack zapewnia idealną korekcję wzroku i wyjątkowy komfort. Oczywisty wybór nowoczesnych i aktywnych użytkowników.

Specyfikacja produktu:

Zakres mocy:

od -0,50D do -6,00D co 0,25D

od -6,50D do -10,00D co 0,50D

od +0,50D do +4,00D co 0,25D

Krzywizna (BC)  8.6mm

DIA: 14,20mm

Rodzaj soczewki: sferyczne

Okres noszenia: 1 dzień

Opakowanie: 30 szt.

Marka: Menicon

Opakowanie zawiera 30 sztuk jednodniowych soczewek. Nie sprzedajemy soczewek na sztuki!

Marka, producent :

Dane techniczne produktu :

Ilość sztuk
30

Gwarancja jakości

Zamawiając okulary w salonie optycznym Świat Okularów masz gwarancję jakości oraz pewności, że zamawiane produkty są w 100% oryginalne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele produktów znanych i cenionych marek. Produkty kupione w naszym sklepie są objęte gwarancją producenta. Dodatkowo możesz skorzystać z bezpłatnej wysyłki.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu na czacie lub na sklep@swiat-okularow.pl


Ważna Informacja o produkcie

Nasz sklep oferuje różnorodne produkty i akcesoria optyczne. Wśród nich znajdują się wyroby klasyfikowane jako wyroby medyczne, takie jak okulary korekcyjne i soczewki kontaktowe, które spełniają wszystkie wymogi i standardy jakościowe dla wyrobów medycznych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2017/745 oraz polską ustawą o wyrobach medycznych, te produkty są odpowiednio oznaczone jako wyroby medyczne.

Warto zauważyć, że nie wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są wyrobami medycznymi. Akcesoria takie jak etui do okularów, łańcuszki do okularów, środki czyszczące i inne podobne artykuły nie są klasyfikowane jako wyroby medyczne i nie podlegają tym samym ścisłym regulacjom.

Zalecamy naszym klientom, aby przy zakupie produktów uważnie czytali opisy produktów oraz informacje dodatkowe, aby mieć pewność, że produkt spełnia ich indywidualne potrzeby i jest odpowiedni do ich zastosowania.


16 więcej produktów z tej kategorii:

Produkt dodany do porównania.

Przejdź do porównania