Krople do oczu Avizor Moisture 20 x 0.4 ml

27,00 zł
Cena za 100 ml: 33,75 zł / 100 ml

Krople do oczu Avizor Moisture 20 x 0.4 ml

Lacrifresh moisture to nawilżające krople do oczu firmy Avizor. W swoim składzie zawierają kwas hialuronowy, który łagodzi objawy podrażnienia, uczucia suchości i zmęczenia oczu. Krople te są biokompatybilne ze wszystkimi soczewkami kontaktowymi. Wersja kropli w ampułkach nie zawiera konserwantów.

Uniwersalne krople nawilżające do oczu przeznaczone dla użytkowników soczewek kontaktowych oraz dla wszystkich osób odczuwających zmęczenie i suchość oczu, na przykład podczas pracy przy komputerze. Unikalna pojemność- łatwe do rozdielenia ampułki 0,4 ml , do jednorazowego zakropienia ułatwiają zabranie kropli na wyjazd, imprezę czy wieczorne wyjście na kolację.

  • nawilżają oczy oraz soczewki,
  • przywracają komfort noszenia soczewek,
  • regenerują oczy,
  • eliminują zaczerwienienie i podrażnienie.
  • krople nie wymagają zdejmowania soczewek podczas ich stosowania,
  • skuteczność i niezawodność,
  • delikatne dla oczu wrażliwych oraz alergików,
  • szybkie działanie nawilżające.

Oferta dotyczy opakowania kropli w ampułkach 0,4 ml. Opakowanie zawiera 20 ampułek.

Termin przydatności kropli 2025/06

Marka, producent :

Avizor

Dane techniczne produktu :

Pojemność
20x0.4 ml

Gwarancja jakości

Zamawiając okulary w salonie optycznym Świat Okularów masz gwarancję jakości oraz pewności, że zamawiane produkty są w 100% oryginalne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele produktów znanych i cenionych marek. Produkty kupione w naszym sklepie są objęte gwarancją producenta. Dodatkowo możesz skorzystać z bezpłatnej wysyłki.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu na czacie lub na sklep@swiat-okularow.pl


Ważna Informacja o produkcie

Nasz sklep oferuje różnorodne produkty i akcesoria optyczne. Wśród nich znajdują się wyroby klasyfikowane jako wyroby medyczne, takie jak okulary korekcyjne i soczewki kontaktowe, które spełniają wszystkie wymogi i standardy jakościowe dla wyrobów medycznych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2017/745 oraz polską ustawą o wyrobach medycznych, te produkty są odpowiednio oznaczone jako wyroby medyczne.

Warto zauważyć, że nie wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są wyrobami medycznymi. Akcesoria takie jak etui do okularów, łańcuszki do okularów, środki czyszczące i inne podobne artykuły nie są klasyfikowane jako wyroby medyczne i nie podlegają tym samym ścisłym regulacjom.

Zalecamy naszym klientom, aby przy zakupie produktów uważnie czytali opisy produktów oraz informacje dodatkowe, aby mieć pewność, że produkt spełnia ich indywidualne potrzeby i jest odpowiedni do ich zastosowania.


16 więcej produktów z tej kategorii:

Produkt dodany do porównania.

Przejdź do porównania