Płyn do soczewek Avizor Unica Sensitive 100 ml

14,20 zł
Cena za 100 ml: 14,20 zł / 100 ml

Płyn do soczewek Avizor Unica Sensitive 100 ml

Unica sensitive firmy Avizor to wielofunkcyjny płyn do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych. Służy do nawilżania, czyszczenia, płukania, przechowywania i dezynfekcji. Największą zaletą płynu jest zawarta w nim naturalna substancja o właściwościach wybitnie nawilżających - HIALURONIAN SODU.

  • Pojemnik na soczewki: tak
  • Do soczewek: miękkich
  • Zawartość konserwantów: brak
  • Typ: wielofunkcyjny
  • Termin ważności 2024.08 , po otwarciu: 3 miesiące

Marka, producent :

Avizor

Dane techniczne produktu :

Pojemność
100 ml

Gwarancja jakości

Zamawiając okulary w salonie optycznym Świat Okularów masz gwarancję jakości oraz pewności, że zamawiane produkty są w 100% oryginalne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele produktów znanych i cenionych marek. Produkty kupione w naszym sklepie są objęte gwarancją producenta. Dodatkowo możesz skorzystać z bezpłatnej wysyłki.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu na czacie lub na sklep@swiat-okularow.pl


Ważna Informacja o produkcie

Nasz sklep oferuje różnorodne produkty i akcesoria optyczne. Wśród nich znajdują się wyroby klasyfikowane jako wyroby medyczne, takie jak okulary korekcyjne i soczewki kontaktowe, które spełniają wszystkie wymogi i standardy jakościowe dla wyrobów medycznych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2017/745 oraz polską ustawą o wyrobach medycznych, te produkty są odpowiednio oznaczone jako wyroby medyczne.

Warto zauważyć, że nie wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są wyrobami medycznymi. Akcesoria takie jak etui do okularów, łańcuszki do okularów, środki czyszczące i inne podobne artykuły nie są klasyfikowane jako wyroby medyczne i nie podlegają tym samym ścisłym regulacjom.

Zalecamy naszym klientom, aby przy zakupie produktów uważnie czytali opisy produktów oraz informacje dodatkowe, aby mieć pewność, że produkt spełnia ich indywidualne potrzeby i jest odpowiedni do ich zastosowania.


16 więcej produktów z tej kategorii:

Produkt dodany do porównania.

Przejdź do porównania