Płyn do soczewek Avizor Saline 350 ml

14,40 zł

Płyn do soczewek Avizor Saline 350 ml

Avizor Saline to roztwór soli fizjologicznej o właściwościach podobnych do naturalnych łez. Nadaje się do płukania i nawilżania wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych (włączając w to nawet soczewki jednodniowe). Usuwa drobinki kurzu oraz poprawia komfort zakładania i noszenia soczewek. Jest to dodatkowe rozwiązanie, które pozwala zachować większą higienę i wygodę użytkowania soczewek.

Preparat w butelce o pojemności 350 ml zawiera minimalną ilość środka konserwującego (0,0001%) oraz odpowiednio zbalansowane pH (7,0-7,4). Dzięki takim właściwościom będzie idealny dla osób o wrażliwych oczach. Roztwór nadaje się również do rozpuszczania tabletek enzymatycznych. Płyn należy zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia butelki.

Uwaga! Roztwór soli fizjologicznej nie odbiałcza i nie dezynfekuje, dlatego należy go traktować jako dodatkowe rozwiązanie do pielęgnacji soczewek. Produkt nie zawiera pojemniczka na soczewki.

Termin przydatności 2025/07

Marka, producent :

Avizor

Gwarancja jakości

Zamawiając okulary w salonie optycznym Świat Okularów masz gwarancję jakości oraz pewności, że zamawiane produkty są w 100% oryginalne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele produktów znanych i cenionych marek. Produkty kupione w naszym sklepie są objęte gwarancją producenta. Dodatkowo możesz skorzystać z bezpłatnej wysyłki.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu na czacie lub na sklep@swiat-okularow.pl

16 więcej produktów z tej kategorii:

Produkt dodany do porównania.