Płyn do soczewek Avizor Alvera 100 ml

14,00 zł
Cena za 100 ml: 14,00 zł / 100 ml

Płyn do soczewek Avizor Alvera 100 ml

Wielofunkcyjny płyn do codziennej pielęgnacji i czyszczenia soczewek silikonowo-hydrożelowych z wyciągiem z aloesu. produkt specjalnie stworzony do walki z osadami lipidowymi - nie tylko usuwa osady ale również osłabia zdolność przywierania do powierzchni, co znacząco poprawia higienę i komfort użycia soczewek. Użycie aloesu zapewnia unikalną formę ochrony - tworzy film na nabłonku rogówki, który zapobiega uszkodzeniom i redujue podrażnienia.

Aloes to roslina  znana ze swoich właściwości kosmetycznych i zdrowotnych. Ekstrakt z aloesu dodany do płynu działa łagodząco i regenerująco. Najnowsza technologia wzmocniona siłą natury umożliwia komfortowe noszenie każdego rodzaju soczewek kontaktowych. Płyn jest zalecany osobom o wrażliwym oku ,wzbogaca film łzowy i właściwe nawilżenie gałki ocznej.

Opakowanie zawiera płyn o pojemności 100ml i pojemniczek do przechowywania soczewek.

Płyn można zabrać na pokład samolotu.

Termin przydatności płynu 2023/11.

Marka, producent :

Avizor

Dane techniczne produktu :

Pojemność
100 ml

Gwarancja jakości

Zamawiając okulary w salonie optycznym Świat Okularów masz gwarancję jakości oraz pewności, że zamawiane produkty są w 100% oryginalne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele produktów znanych i cenionych marek. Produkty kupione w naszym sklepie są objęte gwarancją producenta. Dodatkowo możesz skorzystać z bezpłatnej wysyłki.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu na czacie lub na sklep@swiat-okularow.pl


Ważna Informacja o produkcie

Nasz sklep oferuje różnorodne produkty i akcesoria optyczne. Wśród nich znajdują się wyroby klasyfikowane jako wyroby medyczne, takie jak okulary korekcyjne i soczewki kontaktowe, które spełniają wszystkie wymogi i standardy jakościowe dla wyrobów medycznych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2017/745 oraz polską ustawą o wyrobach medycznych, te produkty są odpowiednio oznaczone jako wyroby medyczne.

Warto zauważyć, że nie wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są wyrobami medycznymi. Akcesoria takie jak etui do okularów, łańcuszki do okularów, środki czyszczące i inne podobne artykuły nie są klasyfikowane jako wyroby medyczne i nie podlegają tym samym ścisłym regulacjom.

Zalecamy naszym klientom, aby przy zakupie produktów uważnie czytali opisy produktów oraz informacje dodatkowe, aby mieć pewność, że produkt spełnia ich indywidualne potrzeby i jest odpowiedni do ich zastosowania.


16 więcej produktów z tej kategorii:

Produkt dodany do porównania.

Przejdź do porównania