Automat szlifierski do szkieł korekcyjnych

Drodzy Klienci!

Pragniemy przedstawiać Wam najnowszego członka naszego zespołu. Właśnie zakupiliśmy nowy automat do szlifowania szkieł okularowych. Automat szlifierski Mr.Blue 2.0. to prawdziwa innowacja na rynku optycznym.

Posiada wiele unikatowych funkcji i daje nam możliwość rozszerzenia usług w ofercie naszych salonów optycznych.

Okulary korekcyjne dopasowane na zamówienie

Co możemy zaoferować dzięki nowemu automatowi?​

  • możliwość zmiany kształtu szkła okularowego przy oprawach „na żyłkę'
  • powiększenie szkła progresywnego, by zachować parametry zalecane przez okulistę
  • wybranie nietypowego kształtu szkieł korekcyjnych do oprawek typu „patent”
  • dopasowanie szkieł korekcyjnych do opraw sportowych z dużą krzywizną
  • wykonanie nakładek przeciwsłonecznych do wybranej oprawki
  • wykonanie unikatowego grawerunku na szkłach okularowych
Dopasowanie ształtu okularów korekcyjnych
Automat szlifierski Mr.Blue 2.0

Możliwość zmiany kształtu przy oprawach „na żyłkę”

Może znalazłeś markową oprawkę, która bardzo ci się spodobała, ale po przymierzeniu okazało się ,że szkła okularowe są odrobinę za duże i mocno opierają się na policzkach, co nie jest komfortowe? Czy zrezygnować z oprawy, czy może zgodzić się na niezbyt wygodny kompromis? Teraz nie musisz tego robić! Dzięki nowemu automatowi nasz optyk jest w stanie nieco zmniejszyć szkła, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Zadowolenie Klientów to priorytet, którym kierują się nasi wykfalifikowani specjaliści.

Dopasowanie okularów ze szkłami progresywnymi

Użytkownicy szkieł progresywnych nieraz przekonali się, że wybrana przez nich topowa oprawka okazała się za mała do dobranych przez okulistę lub optometrystę szkieł progresywnych. Nasz optyk może teraz nieznacznie „przedłużyć” szkła okularowe, by zapewnić prawidłowe oprawienie szkieł według zaleceń specjalisty. Dzięki temu możesz w pełni wykorzystać właściwości swoich szkieł progresywnych. Będziesz lepiej widzieć, a używanie okularów będzie bardziej wygodne i naturalne.

Nietypowe kształty szkieł okularowych

Okulary to  nie tylko pomoc w lepszym widzeniu, ale też modny dodatek. Pomaga wyrazić swoją indywidualność. Nasz nowy profesjonalny automat do szlifowania szkieł optycznych pozwala uzyskać nietypowe, ciekawe kształty szkieł, które można zamontować do opraw typu „patent”.

Nietypowy kształt szkieł okularowych

Okulary dla sportowców

Mamy tez ciekawą ofertę dla osób aktywnych. Okulary sportowe nieraz wyposażone są w szkła o dużej krzywiźnie, co utrudnia montowanie do nich szkieł korekcyjnych. Dzięki naszemu nowemu automatowi szlifierskiemu nasz optyk będzie mógł zamontować szkła okularowe z dużą krzywizną bazową. Umożliwi to uprawianie sportu bez żadnych ograniczeń.

Okulary dla sportowców

Nowość! Dopasowane nakładki polaryzacyjne

Na pewno zetknęli się Państwo z nakładkami polaryzacyjnymi. To świetne rozwiązanie dla osób , które chcą sobie zapewnić ochronę przed słońcem, a nie mogą lub nie chcą używać soczewek kontaktowych.

Na rynku jest sporo modeli oprawek okularowych wyposażonych w nakładki przeciwsłoneczne, ale nie zawsze trafiają w nasz gust. Teraz dzięki nowemu automatowi możemy zaproponować wykonanie nakładki przeciwsłonecznej do Państwa ulubionych okularów.

Dostępne są w trzech kolorach: brązowym, szarym i w niebieskiej lustrzance.

Grawerunek na szkłach okularowych

Innym ciekawym dodatkiem jest wykonanie spersonalizowanego grawerunku na szkłach optycznych. Ekskluzywna technologia M’eye Sign daje możliwość wykonania wielu ciekawych wzorów na zamówienie. Własny grawerunek sprawi, że Twoje okulary będą wyglądać niepowtarzalnie!

Grawerunek na szkłach okularowych

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.

Zobacz bezpośredni kontakt do naszych salonów optycznych w Białymstoku.

Automat szlifierski do szkieł korekcyjnych

Możliwości naszego nowego automatu szlifierskiego możesz zobaczyć na tym krótkim filmie :)

Produkt dodany do porównania.

Przejdź do porównania