RAY-BAN okulary przeciwsłoneczne ROUND METAL RB 3447 029

590,00 zł

Oryginalne okulary przeciwsłoneczne marki RAY-BAN®, model: RB 3447 029 ROUND METAL. Modny zaokrąglony kształt szkieł i delikatne oprawy.

Numer modelu
RB3447 029
Zabarwienie
Zielone
Ilość


Bezpłatna dostawa
Wysyłka gratis przy zakupach od 200 zł
Futerał w zestawie
W zestawie etui, ściereczka i certyfikat producenta jeśli zawiera

Oryginalne okulary przeciwsłoneczne marki RAY-BAN®

Ponadczasowy styl, autentyczność i swoboda wypowiedzi to podstawowe wartości Ray-Ban, lidera w branży okularów przeciwsłonecznych i na receptę od pokoleń. Od czasu wprowadzenia kultowego modelu Aviator, stworzonego dla lotników armii Stanów Zjednoczonych, Ray-Ban stał na czele zmian kulturowych, stając się symbolem wyrażania siebie, noszonym przez celebrytów i osoby publiczne na całym świecie.

Szerokość opraw RAY-BAN ROUND METAL RB 3447 029

Szerokość szkła

53 mm

Szerokość mostka RAY-BAN ROUND METAL RB 3447 029

Szerokość mostka

21 mm

Dł. zausznika w RAY-BAN ROUND METAL RB 3447 029

Długość zausznika

145 mm

Wymiary okularów RAY-BAN ROUND METAL RB 3447 029

Marka, producent :

RB3447 029

Model opraw :

RAY-BAN ROUND METAL RB 3447 029

Dane techniczne produktu :

Szerokość szkła
53 mm
Szerokość mostka
21 mm
Długość zausznika
145 mm
Zabarwienie
Zielone

Gwarancja jakości

Zamawiając okulary w salonie optycznym Świat Okularów masz gwarancję jakości oraz pewności, że zamawiane produkty są w 100% oryginalne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele produktów znanych i cenionych marek. Produkty kupione w naszym sklepie są objęte gwarancją producenta. Dodatkowo możesz skorzystać z bezpłatnej wysyłki.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu na czacie lub na sklep@swiat-okularow.pl


Ważna Informacja o produkcie

Nasz sklep oferuje różnorodne produkty i akcesoria optyczne. Wśród nich znajdują się wyroby klasyfikowane jako wyroby medyczne, takie jak okulary korekcyjne i soczewki kontaktowe, które spełniają wszystkie wymogi i standardy jakościowe dla wyrobów medycznych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2017/745 oraz polską ustawą o wyrobach medycznych, te produkty są odpowiednio oznaczone jako wyroby medyczne.

Warto zauważyć, że nie wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są wyrobami medycznymi. Akcesoria takie jak etui do okularów, łańcuszki do okularów, środki czyszczące i inne podobne artykuły nie są klasyfikowane jako wyroby medyczne i nie podlegają tym samym ścisłym regulacjom.

Zalecamy naszym klientom, aby przy zakupie produktów uważnie czytali opisy produktów oraz informacje dodatkowe, aby mieć pewność, że produkt spełnia ich indywidualne potrzeby i jest odpowiedni do ich zastosowania.


Zobacz również

16 więcej produktów z tej kategorii:

Produkt dodany do porównania.

Przejdź do porównania