VERSACE okulary przeciwsłoneczne VE2140 1002/87

720,00 zł

Modne okulary przeciwsłoneczne Versace w opływowym kształcie. Czarna oprawka ze złotymi elementami w połączeniu z szarą soczewką panoramiczną nadaje wyjątkowy efekt.

Zabarwienie
Szare
Kolor oprawek
Czarny
Ilość


Bezpłatna dostawa
Wysyłka gratis przy zakupach od 200 zł
Futerał w zestawie
W zestawie etui, ściereczka i certyfikat producenta jeśli zawiera

VERSACE okulary przeciwsłoneczne VE2140 1002/87

Dziś Versace (i jego słynne logo meduzy) jest jednym z wiodących międzynarodowych domów mody i symbolem włoskiego luksusu. Łabędzi Versace VE2140 1002/87 to para okularów przeciwsłonecznych, której potrzebujesz. Ich pełna rama panoramiczna w kolorze czarnym i złotym z efektowną płaską górą utrzymuje pojedynczą szarą soczewkę, która chroni Twoje oczy przed wszystkimi szkodliwymi promieniami UV.

Szerokość mostka VERSACE VE2140 1002/87

Szerokość mostka

14 mm

Dł. zausznika w VERSACE VE2140 1002/87

Długość zausznika

135 mm

Wymiary okularów VERSACE VE2140 1002/87

Marka, producent :

Model opraw :

VERSACE VE2140 1002/87

Dane techniczne produktu :

Szerokość mostka
14 mm
Długość zausznika
135 mm
Zabarwienie
Szare
Kolor oprawek
Czarny

Gwarancja jakości

Zamawiając okulary w salonie optycznym Świat Okularów masz gwarancję jakości oraz pewności, że zamawiane produkty są w 100% oryginalne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele produktów znanych i cenionych marek. Produkty kupione w naszym sklepie są objęte gwarancją producenta. Dodatkowo możesz skorzystać z bezpłatnej wysyłki.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu na czacie lub na sklep@swiat-okularow.pl


Ważna Informacja o produkcie

Nasz sklep oferuje różnorodne produkty i akcesoria optyczne. Wśród nich znajdują się wyroby klasyfikowane jako wyroby medyczne, takie jak okulary korekcyjne i soczewki kontaktowe, które spełniają wszystkie wymogi i standardy jakościowe dla wyrobów medycznych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2017/745 oraz polską ustawą o wyrobach medycznych, te produkty są odpowiednio oznaczone jako wyroby medyczne.

Warto zauważyć, że nie wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są wyrobami medycznymi. Akcesoria takie jak etui do okularów, łańcuszki do okularów, środki czyszczące i inne podobne artykuły nie są klasyfikowane jako wyroby medyczne i nie podlegają tym samym ścisłym regulacjom.

Zalecamy naszym klientom, aby przy zakupie produktów uważnie czytali opisy produktów oraz informacje dodatkowe, aby mieć pewność, że produkt spełnia ich indywidualne potrzeby i jest odpowiedni do ich zastosowania.


16 więcej produktów z tej kategorii:

Produkt dodany do porównania.

Przejdź do porównania