Carrera okulary przeciwsłoneczne CARRERA 247/S 2F79O TITANIUM

800,00 zł

Okulary przeciwsłoneczne z nowej kolekcji marki Carrera. Oto nowoczesny model pilotek Carrera  247/S 2F79O TITANIUM

Zawiasy
sztywne
Efekt lustra
Nie
Polaryzacja
Nie
Antyrefleks
Nie
Zabarwienie
Szare gradalne
Filtr UV
400
Kolor oprawek
Złoty
Kształt
pilotki
Ilość


Carrera okulary przeciwsłoneczne CARRERA 247/S 2F79O TITANIUM

Okulary przeciwsłoneczne Carrera 247S/ 2F7/90 pochodzą z nowej kolekcji dla mężczyzn. Nowoczesny model z pełnymi oprawkami wykonanymi z tytanu sprawia, że okulary przeciwsłoneczne CARRERA 1027/S ANSIR stanowią idealny wybór dla mężczyzn podążających za najnowszymi trendami w modzie. Model typu " navigator" z podwójnym mostkiem dodaje okularom odrobiny stylu retro. Złote wykończenie oraz szara gradialna soczewka to prawdziwy klasyk z nutą nonszalancji.

Marka, producent :

Dane techniczne produktu :

Szerokość szkła
58 mm
Szerokość mostka
17 mm
Długość zausznika
140 mm
Zawiasy
sztywne
Efekt lustra
Nie
Polaryzacja
Nie
Antyrefleks
Nie
Zabarwienie
Szare gradalne
Filtr UV
400
Kolor oprawek
Złoty
Kształt
pilotki

Gwarancja jakości

Zamawiając okulary w salonie optycznym Świat Okularów masz gwarancję jakości oraz pewności, że zamawiane produkty są w 100% oryginalne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele produktów znanych i cenionych marek. Produkty kupione w naszym sklepie są objęte gwarancją producenta. Dodatkowo możesz skorzystać z bezpłatnej wysyłki.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu na czacie lub na sklep@swiat-okularow.pl


Ważna Informacja o produkcie

Nasz sklep oferuje różnorodne produkty i akcesoria optyczne. Wśród nich znajdują się wyroby klasyfikowane jako wyroby medyczne, takie jak okulary korekcyjne i soczewki kontaktowe, które spełniają wszystkie wymogi i standardy jakościowe dla wyrobów medycznych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2017/745 oraz polską ustawą o wyrobach medycznych, te produkty są odpowiednio oznaczone jako wyroby medyczne.

Warto zauważyć, że nie wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są wyrobami medycznymi. Akcesoria takie jak etui do okularów, łańcuszki do okularów, środki czyszczące i inne podobne artykuły nie są klasyfikowane jako wyroby medyczne i nie podlegają tym samym ścisłym regulacjom.

Zalecamy naszym klientom, aby przy zakupie produktów uważnie czytali opisy produktów oraz informacje dodatkowe, aby mieć pewność, że produkt spełnia ich indywidualne potrzeby i jest odpowiedni do ich zastosowania.


16 więcej produktów z tej kategorii:

Produkt dodany do porównania.

Przejdź do porównania