Carrera okulary przeciwsłoneczne CARRERA 1052/S LOJ9K

800,00 zł

Okulary przeciwsłoneczne marki Carrera. Oto model Carrera 1052/S LOJ9K.

Zawiasy
sztywne
Zabarwienie
Zielone gradalne
Kolor oprawek
Złoty
Kształt
Aviator
Ilość


Carrera okulary przeciwsłoneczne CARRERA 1052/S LOJ9K

Dziś okulary CARRERA to synonim zaawansowanej technologii, bezpieczeństwa, nowoczesności i designu. Klasyka w nowej odsłonie. Nowoczesny model w oprawie typu "patent" sprawia, że okulary przeciwsłoneczne CARRERA 1052/S stanowią idealny wybór dla mężczyzn jak i kobiet podążających za najnowszymi trendami w modzie. Model z podwójnym mostkiem oraz delikatnym logotypem marki między belkami. Charakterystyczne szkła gradalnie barwiona zieleń dodaje okularom niepowtarzalnego wyrazu. Te Aviatory to niezbędny dodatek każdego sezonu.

Marka, producent :

Dane techniczne produktu :

Szerokość szkła
65 mm
Szerokość mostka
12 mm
Długość zausznika
145 mm
Zawiasy
sztywne
Zabarwienie
Zielone gradalne
Kolor oprawek
Złoty
Kształt
Aviator

Gwarancja jakości

Zamawiając okulary w salonie optycznym Świat Okularów masz gwarancję jakości oraz pewności, że zamawiane produkty są w 100% oryginalne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele produktów znanych i cenionych marek. Produkty kupione w naszym sklepie są objęte gwarancją producenta. Dodatkowo możesz skorzystać z bezpłatnej wysyłki.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu na czacie lub na sklep@swiat-okularow.pl


Ważna Informacja o produkcie

Nasz sklep oferuje różnorodne produkty i akcesoria optyczne. Wśród nich znajdują się wyroby klasyfikowane jako wyroby medyczne, takie jak okulary korekcyjne i soczewki kontaktowe, które spełniają wszystkie wymogi i standardy jakościowe dla wyrobów medycznych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2017/745 oraz polską ustawą o wyrobach medycznych, te produkty są odpowiednio oznaczone jako wyroby medyczne.

Warto zauważyć, że nie wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są wyrobami medycznymi. Akcesoria takie jak etui do okularów, łańcuszki do okularów, środki czyszczące i inne podobne artykuły nie są klasyfikowane jako wyroby medyczne i nie podlegają tym samym ścisłym regulacjom.

Zalecamy naszym klientom, aby przy zakupie produktów uważnie czytali opisy produktów oraz informacje dodatkowe, aby mieć pewność, że produkt spełnia ich indywidualne potrzeby i jest odpowiedni do ich zastosowania.


16 więcej produktów z tej kategorii:

Produkt dodany do porównania.

Przejdź do porównania