RAY-BAN okulary przeciwsłoneczne RB4187 622/8G

590,00 zł

Okulary przeciwsłoneczne marki Ray Ban RB 4187 622/8G, Chris Czarna Guma

Numer modelu
RB4187 622/8G
Materiał oprawki
Acetat / Metal
Zabarwienie
Szare
Filtr UV
400
Ilość


Bezpłatna dostawa
Wysyłka gratis przy zakupach od 200 zł
Futerał w zestawie
W zestawie etui, ściereczka i certyfikat producenta jeśli zawiera

Okulary przeciwsłoneczne Ray Ban RB 4187 622/8G

Szukasz marki okularów i okularów przeciwsłonecznych? W takim razie bez wątpienia jesteś we właściwym miejscu. Ray-Ban jest bardziej popularny niż jakakolwiek inna marka okularów i nadal dominuje na listach bestsellerów na całym świecie.

Ponadczasowy styl, autentyczność i swoboda wypowiedzi to podstawowe wartości Ray-Ban, lidera w branży okularów przeciwsłonecznych i na receptę od pokoleń. Od czasu wprowadzenia kultowego modelu Aviator, stworzonego dla lotników armii Stanów Zjednoczonych, Ray-Ban stał na czele zmian kulturowych, stając się symbolem wyrażania siebie, noszonym przez celebrytów i osoby publiczne na całym świecie.

Szerokość opraw RAY-BAN RB4187 622/8G

Szerokość szkła

54 mm

Szerokość mostka RAY-BAN RB4187 622/8G

Szerokość mostka

18 mm

Dł. zausznika w RAY-BAN RB4187 622/8G

Długość zausznika

145 mm

Wymiary okularów RAY-BAN RB4187 622/8G

Marka, producent :

RB4187 622/8G

Model opraw :

RAY-BAN RB4187 622/8G

Dane techniczne produktu :

Materiał oprawki
Acetat / Metal
Szerokość szkła
54 mm
Szerokość mostka
18 mm
Długość zausznika
145 mm
Zabarwienie
Szare
Filtr UV
400

Gwarancja jakości

Zamawiając okulary w salonie optycznym Świat Okularów masz gwarancję jakości oraz pewności, że zamawiane produkty są w 100% oryginalne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele produktów znanych i cenionych marek. Produkty kupione w naszym sklepie są objęte gwarancją producenta. Dodatkowo możesz skorzystać z bezpłatnej wysyłki.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu na czacie lub na sklep@swiat-okularow.pl


Ważna Informacja o produkcie

Nasz sklep oferuje różnorodne produkty i akcesoria optyczne. Wśród nich znajdują się wyroby klasyfikowane jako wyroby medyczne, takie jak okulary korekcyjne i soczewki kontaktowe, które spełniają wszystkie wymogi i standardy jakościowe dla wyrobów medycznych. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2017/745 oraz polską ustawą o wyrobach medycznych, te produkty są odpowiednio oznaczone jako wyroby medyczne.

Warto zauważyć, że nie wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są wyrobami medycznymi. Akcesoria takie jak etui do okularów, łańcuszki do okularów, środki czyszczące i inne podobne artykuły nie są klasyfikowane jako wyroby medyczne i nie podlegają tym samym ścisłym regulacjom.

Zalecamy naszym klientom, aby przy zakupie produktów uważnie czytali opisy produktów oraz informacje dodatkowe, aby mieć pewność, że produkt spełnia ich indywidualne potrzeby i jest odpowiedni do ich zastosowania.


Zobacz również

16 więcej produktów z tej kategorii:

Produkt dodany do porównania.

Przejdź do porównania